geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.

Colin McRae: DIRT

Ko gero Codemasters kūrėjams nubodo klonuoti Colin McRae serijos žaidimus, pridedant tik keletą naujovių. Tad gamintojai paskelbė kuriantys naują žaidimą Colin McRae: DIRT.

Kūrėjai nuo pagrindų suprojektavo naują žaidimo varikliuką, pavadinimu Neon. Jis leidžia perteikti realų valdymą, ypač detalias mašinas, bei tikrovišką aplinką. Dar šis variklis leidžia atvaizduoti tokius efektus kaip oro judėjimas. Mašinos lėkdamos žaidime sukurs tokį oro srautą, kuris įtakos viską pakeliui. Dar viena naujiena, tai ypač detalus mašinų pažeidžiamumas. Skriedami dideliu greičiu ir atsitrenkę į medį, nesitikėkite toliau judėti lyg niekur nieko, greičiausiai jūs taip ir liksite stovėti apsikabinę medį.

Colin McRae: DIRTY 01Colin McRae: DIRTY 02Colin McRae: DIRTY 03


Žaidime rasite daugiau kaip 40 teisėtų mašinų suskirstytų į 10 kategorijų, įskaitant 2WD, 4WD, RWD ir klasikines. Colin McRae prototipas R4 bei Travis Pastranas Subaru Impreza taip pat bus įtrauktos.

Žaidimas žadamas išleisti 2007 metais, ir bus skirtas PC, Xbox 360, bei PS3 platformoms.

[ PCGames.ltcodemasters.co.uk ]

2 komentarai(-ų) “Colin McRae: DIRT pirmosios smulkmenos” įrašui

  1. kada bus galutinai suklijuotas ir isleistas colinas?

    D.Kurpis car racer

  2. Konkrečiai neaišku, bet žada šią vasarą.

    admin

Palikti komentarą

*