geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.

Nors nemažai kas ir mano, kad naujos kartos konsolių mūšio laimėtoja taps „Playstation 3“ konsolė, „Merril Lynch“ analitikų bendrovė teigia priešingai – jos specialistų teigimu, beveik neabejotinas naujųjų konsolių lyderis yra „Xbox 360“, kuri pasirodė anksčiau, yra parduoda visur o ir šiaip privalumų nestokoja.

Pliusą „Xbox 360“ deda ir tai, jog ji vargu ar pralaimės konkurencinę kovą gimtojoje JAV rinkoje, kuri konsolių atveju yra didžiausia pasaulyje. „Merril Lynch“ prognozuoja, kad 2011 metų pabaigoje „Xbox 360“ teks didžiausia rinkos dalis pasaulyje ir Š. Amerikoje, tuo tarpu „Nintendo Wii“ bus antra Amerikoje bei numeris vienas Japonijoje.

Rinkos specialistai pastebi, kad pagrindinėje kovoje dėl pasaulinio lyderio vardo „Wii“ galima sakyti nė nedalyvauji – jie tiesiog pernelyg kitokia nei kitos dvi konsolės, daugiau tinkama tik specifinei Japonijos rinkai ir antrojo žaidimų kompiuterio namuose vaidmeniui. Taigi, lieka tik „Xbox 360“ ir „Playstation 3“, turinti nemažai problemų bei vargu ar pasieksianti stulbinantį populiarumą JAV.

Na, iki 2011 aišku toli, bet į autoritetingų „Merril Lynch“ specialistų žodžius galima įsiklausyti. Atmetus asmenines simpatijas man atrodo, jog jie gali būti teisūs.

[ VK, Games.lt ]

Palikti komentarą

*