geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

WoW„World of Warcraft” ir vėl sulaukė spaudos dėmesio, tiesa šįkart – ne iš gerosios pusės. Žaidimo pavadinimas nuskambėjo JAV TV laidoje „Tyra Banks Show”, kuriame viena moteris skundėsi, jog jos vyras yra ypatingai priklausomas nuo „WoW”.

Laidoje buvo pateikti du jo priklausomybės pavyzdžiai. Viename jų buvo pasakojama, kaip jis atidedinėjo savo gimtadienio vakarienę, prašydamas „dar penkių minučių”. Tuo tarpu kitame – kaip jis paliko savo žmoną gimdyti ligoninėje.

„Kai aš buvau ligoninėje su savo dukrele, gimdymas užtruko, – kalbėjo moteris laidos vedėjai, – tuomet jis grįžo namo, nusiprausė po dušu ir dar tris valandas pražaidė su kompiuteriu ir grįžo į ligoninę, kai aš jau baigiau gimdyti”.

Laidoje buvo ir jos vyras, kurio amžius išduoda, jog žaidimus tikrai žaidžia nevien vaikai. Jis pasakojo, jog paliko žmoną, kadangi nenorėjo per daug traumuoti savo dukters.

[ Blacknemo, Games.lt ]

Palikti komentarą

*