geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

The Sims MoviePer paskutinius kelerius metų žaidimų, tampančių filmais vis daugėja. Į šį procesą įtraukiamas dar vienas iš didžiausių žaidimų pasaulio grandų. Neseniai ekranuose pasirodęs Doom ir jau kuriamas kino filmas Hitman ir The Golden Compass, puikiai atspindi tokių filmų populiarumą. Kino kompanija 20th Century Fox paskelbė ekranizuosianti legendinį žaidimą The Sims. Filmo scenarijų parašys Brian Lynch, o režisierius ir kiti talentai, dalyvausiantys kuriant filmą dar nėra nežinomi. Filmas The Sims bus meninis, tai reiškia, kad jame vaidins tikri aktoriai, o ne animaciniai herojai.

Pirmasis The Sims žaidimas buvo sukurtas dar 2000 metais. Vėliau jis susilaukė daugybės papildymų. Naujoji žaidimo dalis The Sims 2 taip pat jau turi savo papildymų seriją. O būsimasis The Sims 3 jau kūrimo etape. Visame pasaulyje iš viso yra parduota daugiau nei 85 milijonai žaidimo serijos kopijų.

[ Endy, PCGames.lt ]

5 komentarai(-ų) “Bus kuriamas The Sims filmas” įrašui

 1. kaip sukurti sims 2 filma ….. as puse metu nezinau …… atsakyk

  Marija

 2. Deja negaliu atsakyti, nes šio žaidimo nežaidžiu.

  admin

 3. Pakeiskit sakinį „O būsimasis The Sims 3 jau kūrimo etape”, nes sims 3 jau yra sukurtas.

  sal

 4. Na tuomet reikėtų pakeisti ir 90% kitų naujienų, esančių šiame blog’e :)

  ZeaLot

 5. gabija

Palikti komentarą

*