geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

World of WarcraftPraėjus vos 7 mėnesiems po to, kai „Blizzard” paskelbė pasiekusi 8 milijonų vartotojų ribą, ji ir vėl turi kuo girtis. Kompanija skelbia, jog jos tinklinis vaidmenų žaidimas „World of Warcraft” sugebėjo suvilioti jau 9 milijonus žaidėjų.

„Mes esame sužavėti, jog žaidėjai visame pasaulyje ir toliau sėkmingai prisijungia prie „World of Warcraft” pasaulio”, – kalbėjo „Blizzard” prezidentas Mike Morhaime.

„Mes dirbome labai sunkiai, kad galėtume pateikti žaidėjams pritraukiančią aplinką ir unikalią patirtį. Taip pat mes planuojame ir toliau tobulinti žaidimą, pasiūlydami žaidėjams dar daugiau įvairiausių atnaujininimų ir papildymų”, – tęsė jis.

Ką gi, tokiais tempais, jau greitai gali tekti pradėti rašyti naujieną apie peržengtą 10 milijonų vartotojų ribą.

[ Blacknemo, Games.lt ]

Palikti komentarą

*