geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

World of WarcraftNeseniai vykusio „BlizzCon” renginio metu pagaliau buvo pateikta daugiau informacijos apie būsimą „World of Warcraft” filmą.

Jau žinoma, kad filmo kūrimu turėtų rūpintis „Legendary Pictures”, kurie yra atsakingi už neseniai puikiai pasirodžiusį „300”. Kompanija teigia, jog ji sieks sukurti ne „video žaidimo adaptaciją kine”, o „gerą fantasy nuotykių filmą”, koks, pavyzdžiui, buvo „Žiedų Valdovas”.

„World of Warcraft” filmo biudžetas turėtų siekti apie 100 milijonų dolerių, o šiuo metu planuojama jo pasirodymo data – 2009-ieji. Tiesa, kol kas jokių žinių nėra apie režisierių, aktorius ar kitą informaciją susijusia su personalu.

Renginio metu buvo papasakota, jog iš pat pradžių (priminsime, apie „Warcraft” filmą „Blizzard” mąsto jau 5 metus) buvo planuota kurti pagal originaliojo „Warcraft” istoriją, kur būtų pasakojama apie žmonių ir orkų kovas. Tačiau vėliau atsirado „World of Warcraft” ir būtinybė surišti naujausią žaidimą su filmu.

Taigi, šiuo metu planuojama, jog filmo veiksmas vyks vieneri metai prieš prasidedant „World of Warcraft”. Beje, atsakydami į specifinį žaidimo fanų klausimą, „Blizzard” paneigė, jog naujasis filmas remsis kažkokia užduotimi ar kelione, kaip „Žiedų Valdove”. Tai bus grynai karinis filmas, akcentuojantis milžiniškus mūšius tarp Aljanso ir Ordos.

Pati žaidimo istorija turėtų būti pasakojama tik iš Aljanso perspektyvos, tačiau tuo pačiu teigiama, jog filme bus bandoma kaip galima geriau ir įtaigiau atkurti visas Azeroto rases. Taip pat filme pasirodys ir žymūs pasaulio veikėjai, kaip Thrall ar Jaina Proudmoore. Tiesa, specialiai filmui bus sukurtas ir atskiras herojus (galbūt veiksiantis kaip pagrindinis veikėjas), kurį kūrėjai žada padaryti tikru blogiuku.

Kol kas – tai visi žinomi dalykai. Tiesa, „Blizzard” atstovai dar užsiminė ir apie Teldrassil, gigantišką pasaulio medį, augantį šiaurės Kalimdore, kuris galbūt galėtų būti pagrindinė filmo vieta. Ir dar, „Blizzard” pažadėjo, jog sekantį kartą susirinkus tiek daug šio žaidimo fanų į vieną vietą, ji galbūt pasiūlys jau gerokai daugiau. Kalbama apie pirmąjį „teaser” filmuką.

[ Blacknemo, Games.lt ]

1 komentaras “Pirmosios detalės apie World of Warcraft filmą” įrašui

  1. as dar to nemaciau bet manau kad bus geras

    deivis

Palikti komentarą

*