geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.

Mafia 2Žymusis žaidimas apie mafijos gyvenimą atgimsta. „2K Games“ paskelbė, jog visi pirmosios dalies gerbėjai, taip ilgai laukę žinių apie antrąją dalį, jau gali pradėti džiūgauti ir gerti šampaną. „Mafia 2“ pasirodys.

Galima nė neabejoti, jog pirmasis „Mafia“ žaidimas nepaprastai išpopuliarino gangsterius ir jų gyvenimą. Tą pripažino ir patys žaidėjai – visame pasaulyje buvo parduota virš 2 milijonų žaidimo kopijų.

Naujoji žaidimo dalis yra kuriama Čekijoje įsikūrusios „Illusion Softworks“ studijos, kuri sukūrė ir pirmąją dalį. Skelbiama, jog žaidimas pasirodys naujos kartos konsolėms ir PC.

Kaip ir pirmojoje dalyje, „Mafia 2“ veiksmas mus nukels į vėlyvus 1940-ius ir ankstyvus 1950-ius, kuomet gangsteriai išgyveno tikrą pakilimą. Žadama, jog kaip ir anksčiau, mes tapsime tikro žaidimo-Holivudinio stiliaus filmo dalyviai, su stipriais veikėjais, gyvybe nuolat alsuojančiame mieste.

„Pirmasis „Mafia“ žaidimas buvo didelė sėkmė, tad dabar, apsiginklavę visomis naujosios kartos galimybėmis, mes galime pasiūlyti visiems žaidimo fanams visiškai naują patirtį“, – sakė „2K games“ prezidentas Christoph Hartmann.

Pirmasis „Mafia“ žaidimas pasirodė dar 2002 metais, o po kiek laiko buvo paruoštos ir jo versijos „PS2“, bei „Xbox“ konsolėms. Šiuo metu numatoma jo išleidimo data nežinoma.

Video:

[ Blacknemo, Games.lt ]

14 komentarai(-ų) “Mafia 2 atkeliauja!” įrašui

 1. Laukiu MAFIA II

  DJ MESKIUX

 2. as MAFIA 2 laukiu jau nuo to laiko kai pradejau pyrma lost :D

  Bumeris

 3. pagaleu mafia 2 .zeurei nekantrauju kada isleis

  Dog4Life

 4. Taip tiesa mafia geras taciau pazaides mafia2 manau jog bus ir trecia !

  Erne

 5. not bad ka galiu pasakyti

  grygas

 6. kur gauti ta mafia 2??

  polis

 7. AS turiu

  Son

 8. mafia 2 dar neisleistas… lol.. o sjp girdejau gandus kad jau neuzkalnu pasirodyt turetu :)

  Aurimas

 9. eina sau as myliu pirma daly tai mylesiu ir antra

  Zygis

 10. geras zaidas ar ne ?

  saimonas

 11. na manau kai suzaisim MAFIA II taj atsiras ir MAFIA III, nes nemanau kad toks geras zaidimas nores nusileisti tokiam zaidimui kaip GTA taigi manau bus didele konkurencija :D

  xXx

 12. o kokie PC reikalavimai zinomi?

  ***

 13. Taip laukiu kad isleis

  Renaldas

 14. Reikalavimai kokie bus zaidimo idomu, bet man turetu paeiti zaidimas :D, Laukiu nesulaukiu tokio gero zaidimo :)

  FuX

Palikti komentarą

*