geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

Digital AddictionŽaidimų kūrėjai visada stengiasi pateikti save kaip pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams kūrėjus. Niekas negali paneigti, kad vaikai žaidžia žaidimus. Teisą pasakius, žaidimų pramonės stebėtojai NPD Group šiandien pranešė atlikusi tyrimą, kuris parodė, kad laikas, vaikų praleidžiamas žaidžiant kompiuterinius žaidimus, net netelpa į statistikos lentelę.

NPD apklausus beveik 3500 vaikų nuo dviejų iki septyniolikos metų amžiaus, kas trečias atsakė, kad šiemet žaisdami kompiuterinius žaidimus, jie praleidžia daugiau laiko nei pernai. Kaip pasikeitė kitų dviejų trečiųjų apklaustųjų žaidimo įpročiai, tyrimo autoriai kol kas dar neatsako.

Tyrimas taip pat atskleidė, kad PC yra pagrindinė vaikų žaidimų platforma, kuria jie paprastai pradeda žaisti nuo šešių metų amžiaus ir tęsia kol jiems sueina 17 (ilgiausiai žaidžiama žaidimų platforma). Pasak, NPD Group, būtent žaisdami PC, vaikai įsitraukia į aktyvaus žaidėjo gyvenimą.

Berniukams augant, jie dažnai pereina prie žaidimų konsolių, prijungiamų prie televizoriaus ir rankinių konsolių. Suėjus 10 metų, berniukai dažnai pradeda žaisti mobiliojo telefono žaidimus, kurių rinkoje šiuo metu dominuoja Nintendo, Sony ir Microsoft kūrėjai. Mergaitės labiau linkusios augant palikti kompiuterinius žaidimus už savęs.

NPD Group analitikė Anita Frazier savo pranešime sakė, kad perėjimas nuo atsitiktinio į užkietėjusį žaidėją atsitinka 6-8 metų vaikams. Pasak jos, šis laiko etapas yra „lemiamas pagauti būsimus pasaulio žaidėjus“.

Pasak NPD, didžiausias šuolis žaidimo trukmės kreivėje yra tarp 2–8 metų amžiaus. Vidutiniškai tokio amžiaus vaikai žaisdami praleidžia nuo keturių iki septynių valandų per savaitę. Vaikai nuo 12 iki 17 metų vidutiniškai žaidžia 10 valandų per savaitę. Tačiau kiek yra tokių, kurie 10 valandų praleidžia per dieną?..

[ Endy, PCGames.lt ]

Palikti komentarą

*