geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

Condemned Splinter CellVeiksmo/siaubo žaidimo Condemned: Criminal Origins tęsinys X360 ir PS3 konsolėms pasirodys kovo 11d. Iki šiol nedaug tematėm kas mūsų laukia naujoje dalyje, tačiau vakar buvo išleistas GameSpot treileris, kuriame virš 2 minučių video medžiagos.

Pirma, ką pastebėsite yra pagr. žaidimo veikėjo Ethan’o Thomas’o išvaizdos pasikeitimas, kuris man asmeniškai priminė apaugusį Sam’ą Fisher’į iš žadamo išleisti Splinter Cell: Conviction žaidimo. Visa kita, atrodo gana panašiai kaip ir ankstesnėje dalyje – susirėmimai su valkatom a.k.a. bomžais, nusikaltimo vietų tyrinėjimai ir pan.

Nors ir Condemned nebuvo toks jau baisus žaidimas, tačiau mus supantys garsai kartu su iš bala žino kur iššokstančiais mutantais-išgamom žaidimui teikė unikalią atmosferą.

Tikėkimės, Condemned 2: Bloodshot nesugadins savo pirmtako vardo.

Video:

Palikti komentarą

*