geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.

Guitar Hero 3 - out of the boxŠtai ir atvyko į Lietuvėlę mano ilgai lauktasis Guitar Hero 3 žaidimas for ma’ X360. Ne šiaip sau kokia retail’inė versija, tačiau kaip ir pridera, full bundle pack’as, komplektuojamas su gitara. Kadangi tai kaip ir pirmas experience’as žaidžiant GH su gitara, tad brūkštelsiu pirmuosius įspūdžius bei šūsnį fotkių toliau.

Prieš įsigydamas GH3, spėliojau kurios gi spalvos gitara atiteks X360 konsolių savininkams. Maniau, jog gitara būsianti baltos spalvos, kaip kad pats 360-ukas, o PS3 savininkai apturės juodą, tačiau, kaip paaiškėjo, abi konsolės dalinasi ta pačia juoda spalva, vienintelė Wii turi baltos spalvos gitarą ir apskritai su’fuckup’intą GH3 versiją. PS3 ir Xbox 360 savininkams atiteko Les Paul Gibson gitara, gi PS2 savininkams Kramer (Rock Band’as taipogi naudoja šią gitarą). Skirtumai tarp PS2 ir X360 gitarų minimalūs ir daugiau vizualūs. Nors, tiesa, Kramer whammy bar’as, čia taipogi, kaip ir Rock Band’o atveju, yra arti Start/Back mygtukų, tad tai gali sukelti kai kam nepatogumų.

Matyt yra ir kitas bundle’as, su baltos spalvos X360 gitaros faceplate’u:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_white_guitar.jpg

Štai kaip atrodo tasai PS2 bundle’as:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_ps2_bundle.jpg

Kaip ten bebūtų su tais skirtumais, Xbox 360 Gibson gitara ne tik atrodo solidžiai, tačiau iš tiesų yra kokybiškai padaryta, vienžo ne koks pigus plastmasės gabalas.

Visas žaidimo cinkelis – tai laiku suspausti reikiamus mygtukus, ko pasekoje išgaunate garsus/muziką. Viena ranka spaudžiat reikiamos spalvos mygtuką ar mygtukus, kita strumą, kartu čirpinant ‘vėmių’. Galbūt nežaidusiam žmogui tai skamba keistai, tačiau taip būna kol neprisėdi ir neišsibandai tų puikių roko gabalų, kuriuos mums siūlo Guitar Hero 3.

Kadangi ne kaži ką tenumaniau apie grojimą gitara, teko pasivartyti instrukcijėlę, kas per strum’as, kaip įjungiami star powers’ai ir pan.

Nevyniojant į vatą, josios sutrumpintą variantą ir pateikiu:

1) Strum bar’as a.k.a. strumas
2) 5 mygtukai: žalias, raudonas, geltonas, mėlynas, oranžinis
3) Whammy bar’as arba tiesiog ‘vėmius’
4) Start ir Back mygalai
5) Xbox žiedas
6) Rodyklės
7) Praplėtimo lizdas, musiet skirtas X360 ausinukams
8) Connect mygtukas, kaip ir ant paprasto džoistiko, naud. vienąsyk
9) Dar vienas praplėtimo lizdas, greičiausiai būsimiems GH drums’ams
10) Viršutinės dalies, vadinamojo ‘kaklelio’ nuėmimas
11) Faceplate nuėmimas (keičiami dangteliai)
12) Čionai sumaitinam Duracell’į
13) Dirželiui prisabačinti

Pačios dainos

Žaidimas viso turi 40 pagrindinių dainų. 6 yra ekskliuzyviai co-op žaidimui ir 25 bonusinės, pripliusavus viso gaunam 71. Čia randam ne tik 1966-ųjų Rolling Stone’ų klasiką Paint It Black, bet ir šviežienos – grupės Tenacious D dainą The Metal iš 2006-ųjų albumo The Pick of Destiny, labai puikią Weezer’ių My Name Is Jonas dainą, roko legendos Alice Cooper School’s Out ir dar daugelį kitų. Pilną dainų sąrašą galite rasti užėję čia.

Lars Ümlaüt’as rock’ina gabalą:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_screenshot.jpg

Kas dar žinotina apie žaidimą?

 • Star powers’ai įjungiami kilstelėjus gitarą kotu aukštyn, kas yra ganėtinai fun.
 • Galima groti laikant kelis mygtukus. Pvz. situacija: iš pradžių eina žalias burbulas, vėliau geltonas, tad galim spausti sekančia kombinacija: žalias+strumas, geltonas+strumas arba neatleidžiant mūsų spalvotų mygtukų – žalias+strumas, žalias+geltonas+strumas.
 • Guitar Hero 2/3 Xbox 360 gitara galite žaisti ir Rock Band’ą. PS3 versijos turėtojai tuo pasigirti negali. Gi Rock Band gitara negalėsite žaisti Guitar Hero žaidimų.

Mano manymu tikras smagus žaidimas prasideda jau nuo Medium’o, kai atrodytų vos užtenka rankos pirštų ir tenka laužtis per galvą, kad spėti į ritmą :) Ką gi, reziumuojant tegaliu pasakyt: totally worth it.

O dabar norėčiau pasiteirauti kaip gi Jūs lošiate GH? Naudojate tris ar keturis pirštus? O galbūt turite kokių tips’ų? Prašom nesidrovėti ir pasidalinti žemiau komentarų skiltyje.

Žadėtieji kadrai

Originali Guitar Hero III Xbox 360 PAL pakuotė a.k.a. bundle’as:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_01.jpg

Atidarius dėžę:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_02.jpg

Gitarą surenkam iš 3 esminių dalių:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_03.jpg

Lipdukai, instrukcija, žaidimas:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_04.jpg

Surinkta ir ready to rock Les Paul Gibson bevielė gitara:

470-guitar_hero_3_out_of_the_box_05.jpg

22 komentarai(-ų) “Guitar Hero 3 – out of the box!” įrašui

 1. Hehe :) Nusimato daug bemiegių naktų :) Have fun :)

  Kukas

 2. heh, naktim tai tikriausiai neiseis- kaimynai neleis :)
  taip pats turiu gitara, bet tai gh2 gitara. galiu pasakyti, kad tik po mazdaug ~3men grojimo ja, dabar pasiekiau grojimo pulteliu lygi. groti tuo daigtu yra sunkiau, bet ir smagiau- cia be kalbu.
  klausima geimeriui tureciau. kaip veikia strumas tyliai ar barska?
  ir ar veiks gh3 gitara su gh2. nes man siulo nusipirkti gh3 gitara viena pacia, idomu butu issiaiskinti kokie skirtumai tarp ju.

  ZZ1

 3. Nežinia ar tikslinga sakyt, kad barška, kažkas greičiau panašiau į galingą ir garsų click’telėjimą :) Taip jau pagamintos gitaros ir nieko čia nepadarysi. Tačiau problemų dėl to nėra.

  Guitar Hero 3 gitara veikia su Guitar Hero 2 žaidimu, veiks ir su ateityje pasirodančiais GH grajais.

  Hm, deja, vienos gitaros nemačiau Lietuvėlėje pirkti. Žinoma, kainos prasme būtų geriau įsigyti vieną gitarą, tačiau ir su pačiu žaidimu, man šis pack’as kaštavo palyginti nebrangiai, FIS’e suplota 278Lt.

  admin

 4. aisku. ta kliksejima as nuemiau isardes gitara ir jos mygtukus. ten buvo specialiai (neaisku kam) idetas metalinis barskutis i kiekviena strum mygtuka (up/down). juos ismenus strumas nebekliksi, bet visvien turi savo barskejima, kai remiasi i plastmase. is nuotrauku atrodo, kad gh3 gitaros strumo krastai lyg ir guminiai yra; ar yra ten gumos aplink ta struma?

  ZZ1

 5. Nope, ten gumos nėra. Vienintelė vieta bent gitaros išorėj, kur yra gumos, tai ant ‘vėmiaus’ (paskutinėj nuotraukoj matyti).

  admin

 6. kagi, kaip ten bebutu sekmes grojant; pramokus hameronus ir pulloffus galima uzlipti ir ant hard/expert lygiu su siuo daigtu. man dabar hard lygis yra kaip tik ta vieta pirstu sanariams mankstinti :) nezinau ar i expert kadanors ikopsiu, bet gal po kiek laiko pavyks.

  ZZ1

 7. Gal galima detaliau, link or smth, kas tie „hameronai“ ir „pulloffai“ :)

  admin

 8. pereik tutoriala (dabar jis bus atrakintas, kai turi gitara)
  beje neparasiau: groju keturiais pirstais, struminu i virsu :)

  ZZ1

 9. Na ką perėjau tutorial’ą, fintas išaiškėjo. O strumini į viršų, čia kad sunkiau būtų? :)

  admin

 10. Šiaip tai čiupinėjau aš tą GH3 banja (ne gitara o būtent bandžą :)). Labai nepatiko. Net GHII X360 Xploreris man paliko geresnį įspūdį. O su Rockband Fenderiu išvis geriau nė nelygint :).

  O šiaip welcome to the club. Jei jungiesi prie Live, numesk PM sukalsim kada kokį battle ar virtual bandą pakursim :)

  Artojas

 11. Panašumų su bandža nėra, tas tai for sure :)) Tai galima sakyti mini Gibson’as. Nepatinka Gibson’as, nepatiks ir GH3 gitara.

  Įdomu dabar kokią gitariūkštę ir naujoves kūrėjai pasiūlys 4-oj GH daly Guitar Hero: Aerosmith.

  admin

 12. Sveikas. Ieskojau as kaune siandien irgi bundle pack’o bet neradau. Norejau paklaust is kokio Fiso pirkai?

  Sharkiuz

 13. Užsakynėjau bundle’ą FIS’e, esančiame netoli stoties – Pylimo g. 49. Užsakant būtinas užstatas – 50 Lt.

  admin

 14. Parasyk savo e-maila cia arba man i e-maila (sharkiuz@gmail.com) brukstelk. Dideli prasyma turesiu :}

  Sharkiuz

 15. E-mail’as: admin -at- geimeris.com
  P.S. Prašymų labai nemėgstu :)

  admin

 16. kazkas pasivadines „neramiBite“ playmanija.net bande man plika gitara parduoti. gal sutarsit dar.

  ZZ1

 17. […] pasidaryti kokius nors marškinėlius susijusius su geimu(-ais). Kadangi neseniai įsigijau GH bundle‘ą – iškart buvo nuspręsta, jog tai privalo būti kažkas iš kultinio žaidimo Guitar Hero […]

  » Blog Archive » Guitar Hero marškinėliai – pasidaryk pats

 18. O gal kas matet liutuvoj parduodama versija PC? Neseniai teko pagrot ant 360, tai paliko neisdildoma ispudi!!! Jau kelias dienas negaliu apie nieka daugiau galvot! :D

  as

 19. Kiek žinau yra toks variantas: įsigyti laidinę Xbox 360 gitarą Guitar Hero 2 Xplorer ir ‘kalti’ geimą ant PC.

  admin

 20. Gal kas zino kur arciausiai utenos galima GH3 gitara nusipirkt? losiu ant PC su klaviatura, easy, medium, hard perejau, o ant expert jau reikia gitaros… Plz..

  vilmantas

 21. Gal kas zinot kur buna pirkti komplektas visas GH 3 siauliuose?

  Luna

 22. uzsisakykite http://www.prekes.net guitar hero visoms konsolems padoriomis kainomis ir pigiu pristatymu :D :D

  gabriele

Palikti komentarą

*