geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

Diablo IIIUžėję į Blizzard tinklapį galime tuo įsitikinti ir patys – mus pasitinka splashscreen’as su Diablo III paveikslėliu.

Live blogging’ą, kuris visdar vyksta, galite pasiskaityti šiame tinklapyje. Pateikiami ir stream’o paveikslėliai. Publikai aprodoma barbaro klasė.

Pats žaidimas smarkiai nepakis, tas pats izometrinis vaizdas, skill bar’as. Bus įneštos kai kurios naujovės – Hot bar’as, leidžiantis greičiau ir paprasčiau naudotis skill’ais, taipogi Quick swap’as – skill’ų perjunginėjimas pelės ratuku ar Tab’o pagalba.

Video:

4 komentarai(-ų) “Diablo 3 oficialiai patvirtintas! / geimplėjus” įrašui

 1. niu tai desimt is desimt?
  nesildo manes tas diablo visai

  ZZ1

 2. Paprastas RPG? Mane tai šildo dar ir kaip..:D

  Blin, gražu. Noriu.:D Nors barbaras visada būdavo elementariausias charas, va tie kiti bus tikrai įdomu.

  eNyu

 3. Man patiko tai ką pamačiau, be kalbų manau bus sekantis Blizzard šedevriukas.

  admin

 4. Bus kaip atgaiva po WoW nesamonės. :) Šiaip iš gameplay filmuko atrodo toks pats super, kaip buvo super savo laikais. Aš jau laukiu, nors neesu didelis RPG mėgėjas, praktiškai tik Diablo seriją ir esu perėjęs iki galo. :)

  Originalas

Palikti komentarą

*