geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.

Call of Duty: Black Ops steam key

Ko gero daugelis jau esate girdėję, kad yra galimybių įsigyti iš rusų kapeikas kaštuojančius legalius žaidimus. Galite pasiskaityti apie tai ir Dievo režime, tačiau šiuo atveju pateikiu paprastesnį variantą, be WebMoney sąskaitos kūrimo.

Tiesa, dar prieš kelias dienas galėjo legaliai aktyvuoti ne tik rusai, bet ir Baltijos šalys (įskaitant ir lietuvius), tačiau šiandien jau to taip lengvai padaryti neišeis, bo uždraudė ir Baltijos šalims, tad teks naudotis rusišku socks. Apie visa tai ir daugiau skaitykite žemiau.

Jums reikalinga: kreditkė su galimybe shop’intis per web’ą (galima gauti pvz. kad ir SEB banke už 20Lt metinį mokestį) ir sąskaitoj ~40Lt.

Taigis, einame į plati.ru ir išsirenkame žemiau pažymėtą žaidimą (išvertus 14,68$ į lietuvišką pinigą gausime ~37Lt*)

Call of Duty: Black Ops steam key

Pats pirkau iš šio Nickcd pardavėjo. Kodėl? Nes turi didžiausią pardavimų kiekį (1709), lyginant su kitais ir nė vieno gražinto atgal steam rakto.

Call of Duty: Black Ops steam key

Visur įvedinėkite savo tikrąjį e-mail’ą, juk į jį ir gausite aktyvacijos raktą.

Call of Duty: Black Ops steam key

Toliau patenkame i Chronopay sistemą, kurioje suvedame reikiamą infą.

Call of Duty: Black Ops steam key

Vualia, aktyvacijos raktas mūsų. Einam į Steam -> Library -> Add a game ir pūčiamės sau į sveikatą (prieš tai paskaitom Kaip aktyvuoti per socks?).

Call of Duty: Black Ops steam key

Pasitikrinam savo banko web sistemoj kiek nuskaitė. Nuskaitė mažiau, nes key’ų pre-order’inau prieš CoD:BO lapkričio 9 launch’ą.

Call of Duty: Black Ops steam key

Kaip aktyvuoti žaidimą per socks?

Atsisiunčiame SocksCap v2.40 programulką, o toliau jau žiūrėkit paveikslėlį (ačiū Originalui už gidą).

Call of Duty: Black Ops steam key

Iš rusiškos versijos į anglišką

Kita blogybė yra ta, jog gausite surusintą versiją – meniu, dialogai bus rusų kalba, tačiau tą galima labai lengvai pataisyti, instaliavus codborussiantoenglish.exe failiuką, prieš tai ištrinant …\Steam\steamapps\common\call of duty black ops\zone\Russian katalogą. Vieninteliai neišversti bus video intarpai, kuriuos galima pasiimti iš SKIDROW relyzo ir užrašyti ant viršaus.

Pagerinkim žaidimo spartą

Sekantis patarimas būtu dėl performance’o. Žmonės, neturintys žvėriškai gerų kompų pastebės, jog žaidimas sukasi lėčiau nei jo braliukas CoD:MW2. Tą galima ištaisyti. Atsidarome su notepad’u …\Steam\steamapps\common\call of duty black ops\players  config.cfg ir config_mp.cfg failiukus ir paredaguojame juos: „multiGpu=1“ (nustatome 0, jei turite tik vieną vaizdo kortą), „multithread=0“ (nustatome 1, jei turite dviejų ar daugiau branduolių procesorių).

Taip pat galima išjungti AA bei vertical sync. Tas turi suteikti daugiau fps jūsų žaidimui.

* Šiandienai 1 USD kursas = 2,51 Lt

15 komentarai(-ų) “Call of Duty: Black Ops steam key už grašius!” įrašui

 1. Bet parašyta, kad Lietuvoje neveikia…

  Benas

 2. @Benas: tam yra parašytas „Kaip aktyvuoti žaidimą per socks?“

  ZeaLot

 3. […] » Blog Archive » Call of Duty: Black Ops steam key už grašius! geimeris.com/?p=681 – view page – cached Ko gero daugelis jau esate girdėję, kad yra galimybių įsigyti iš rusų kapeikas kaštuojančius legalius žaidimus. Galite pasiskaityti apie tai ir Dievo režime, tačiau šiuo atveju pateikiu paprastesnį variantą, be WebMoney sąskaitos kūrimo. Tweets about this link […]

  Twitter Trackbacks for » Blog Archive » Call of Duty: Black Ops steam key už grašius! [geimeris.com] on Topsy.com

 4. Ar kas turėjote problemų su Swedbank programos Zoom VISA WEB kortele? Visur ja internete atsiskaitinėju, o čia perkant netinka :/

  Audrius

 5. Dėl Zoom VISA WEB nepatarsiu, bet asmeniškai naudojau Swedbank’o Jaguar VISA, viskas praėjo sklandžiai.

  ZeaLot

 6. Nesigavo su ta programa aktyvuot,tai susiskambinau su pardaveju,pirkau is RPG-MARKET,pasiule pats webmoney,tas aktyvavo be jokiu problemu,patikejau jam ta steam slaptazodi,vistiek gi parduotuve rimta,kam jam tas mano steam,paskiau pakeiciau slaptazodi ir ramus,dekui kas ta tema sukure,dabar tik taip zaidimus ir pirksiu

  timizas

 7. pirkau dabar 41 litas region free weikia bejokiu problemu ir aktiwawimas paciam styme. super aciu uz si gida net nezinojau kad taip galima ;)

  Chilled

 8. Man nepavyksta per Socks nepasileidzia …

  Arturas

 9. Kodėl man duoda mokėti rubliais, o ne doleriais? Parašyta: Кредитная карта (RUR) o turėtų būti: Кредитная карта (USD). Kaip man pakeisti? :)

  CrysisLTU

 10. Ta pati problema,kodel rubliais?

  labas

 11. O koks skirtumas? Nors ir chinese doliarais. Kartačkoj tai pas jus juk irgi ne baksai. Prakonvertins taip kaip reik ir nuskaičiuos tiek pat :)

  ZeaLot

 12. o kodel man meta web money? as tai noriu moket kreditine

  Gedas

 13. Turbūt atnaujino sistemą. Dabar tikrai nepirksiu specialiai man nereikalingo žaidimo, kad pratestuoti pirkimo sistemos.
  Bandykit patys ir pasidalinkit komentaruose kaip pavyko.

  ZeaLot

 14. Chronopay sistemos nebera ten, arba as neberandu… ka daryti ? :( .

  Tai nebepriema kreditines ? Reikia butinai jau webmoney ta nesamone tureti ?
  Dar atrodo nesenai pries 4 men pirkau su kreditine, tai viskas tvarkoje leido pirkti ir t.t., o dabar neidentifikuoja korteles…. o pirkta buvo su ta pacia, visur kitur taippat leidzia pirkti, tik plati kazko pyksta :( , yra koks kitas paprastesnis butas be webmoney ?

  Justas

 15. man irgi neranda, kuriausi webmoney acc, kad nusipirkciau dead island… Ziauriai lievai, nes reikia laukti kol ives litus tau, bet o ka darysi, is steam uz 180lt net nezadu pirkti, visisku oboliu reikia buti :D

  tomas

Palikti komentarą

*