geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

Gears of WarSklando gandai, kad New Line Cinema kino studija gali pasuoti dėl filmo, kadangi tam gali neužtekti pinigų. Tačiau tai kol kas nei patvirtinta, nei paneigta.

Tačiau filmo scenarijaus autorius Stuart Beattie (parašė Karibų Piratai scenarijų) kol kas į tai žiūri optimistiškai ir viename interviu atskleidė, kad filmas tikriausiai visgi bus nufilmuotas. Ir bus nufilmuotas ne kaip kitaip, o „žaliame fone”. Tai yra – filmas bus nufilmuotas realiai neatkuriant visų aplinkų. Jos vėliau bus sukurtos ir uždėtos kompiuterių pagalba.

Filmas 300 taip pat buvo pilnai nufilmuotas žaliame fone, ir rezultatas kaip matėme buvo tikrai įspūdingas.

Microsoft kol kas nekomentuoja šių pasisakymų.

Jei tik filmas bus išleistas, jis bus išleistas 2009-ais metais. O Gears of War žaidimo versija skirta asmeniniams kompiuteriams bus išleista lapkričio 9-ą dieną.

[ Kukas, Games.lt ]

Palikti komentarą

*