geimeris.com

blog'as apie žaidimus ir viską kas su jais susiję: naujienos, video, treileriai, top10, galerijos, humoras, straipsniai ir t.t.


Warning: Use of undefined constant IMG_SWF - assumed 'IMG_SWF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/hb00760/domains/geimeris.com/public_html/wp-content/plugins/LazyImageLayout.php on line 328

Xbox 720Pasibaigus E3 2011 parodai, pasipylė kalbos apie kitų metų E3 2012, vienas iš gandų – Xbox 720 pristatymas. VideoGamer portalas paskelbė, jog Crytek jau gamina naująjį TimeSplitters 4 grajų naujos kartos konsolėms.

Konsolės specifikacija nėra aiški, tačiau Crytek jau dabar naudoja DirectX 11, teseliaciją (or whateva the fuck that called?) ir kelių branduolių renderinimą savo dabartiniam projektui, varomam CryEngine 3 varikliuko.

Turint omeny ankstesnius M$ pranešimus, toks gandas atrodo pakankamai realistiškai. Dabar jau konsolei beveik 7 metai.

M$ ir Crytek nekomentuoja šio gando ir kas be ko, tyli.

Jei besčiau pirštu į kalendorių – 2013-2014m. jau turėsim naująjį Xbox’ą.

3 komentarai(-ų) “Xbox 720 atkeliaus į E3 2012?” įrašui

 1. Pristatymas 2012 skamba realistiškai. Žinant MS apsukas ir gebėjimus „saugoti“ paslaptis, sakyčiau net realistiškas. Jei tai įvyks, 2013 launch’as labai tikėtinas, manau šioje vietoje MS planus derins žiūrėdami į konkurentus. Jei Wiiu tikrai turės 1.5 daugiau galios nei current gen, 2013 kalėdos šautų du zuikius vienu šūviu:

  1. Atimtų net ir tuos niekingus kozirius, kuriuos tai dienai galėtų turėti nintendo.

  2. Privesrtų Sony rush’inti PS4 development procesą.

  3. Stukteltu sau buku lazdos galu į kaktą. Ypač jei po launch’o neužimtų lead platform pozicijos. Jei naujas Xbox turės Halo, Forza, Fable ir 1001 portą nuo PS3, jis galės būt ir 15x galingesnis, niekam tai nebus įdomu.

  Turėdamas tai galvoj aš pinigus statyčiau ant 2014.

  Artojas

 2. Tai zuikiai du ar trys, Artojau?

  Patarejas

 3. Du zuikiai ir pagalys, gi parašyta :)

  Artojas

Palikti komentarą

*